בניית אתרים לעסקים

כל עסק חייב לפרסם את  מוצריו ושירותיו על מנת להגיע למכירות רבות ככל האפשר. אחד הכלים  היותר מוצלחים להעברת תוכן פרסומי ומידע אחר הוא האינטרנט. את התכנים השונים מעבירים באמצעות אתרים הנבנים במיוחד לצרכי כל עסק. אתר מוצלח ככל שיהיה לא תמיד מצליח להיחשף לעיני הגולשים ויש צורך בקידומו. אתר טוב וקידום יעיל יבצע בסופו של דבר את  העבודה היטב. COOL PAGE העוסקת בתחום של בניית אתרים לעסקים וקידומם יכולה לייעץ לכל מנהל או בעל עסק ולבנות עבורו את האתר המועדף עליו והמתאים לצרכיו.  

בניית אתרים לעסקים אמורה להיעשות  במספר שלבים כאשר הראשון הוא תהליך הכנה שכולל בחירת שם דומיין ואפיון האתר. בחירת שם קליט ומתאים לאופי האתר חשובה מאוד מאחר והיא תלווה את  העסק לאורך מרבית שנות קיומו. במידה והעסק מוכר בתחומו אז מומלץ מאוד להשתמש לשלב את שמו בדומיין. אפיון האתר חשוב מאוד וכאן יודע בעל העסק טוב מכולם איך הוא רוצה לראותו בהווה ובעתיד. מהם הצרכים והמטרות? האם האתר נועד רק לפרסום או גם למכירה מקוונת? מיהו קהל היעד ואיזה סוגי  מוצרים ושירותים יתפרסמו בו? מהו סגנון העיצוב המבוקש, מבנה האתר? וכדומה. נושא חשוב ומהותי אחר הוא בחירת לוגו, וגרפיקאי יצירתי יכול לעצב אחד שמתאים לפעילות האתר.

בנקודת זמן זאת מומלץ לשבת עם מומחה בנושא של בניית אתרים לעסקים ולהציג לפניו את כל הרעיונות, הצרכים, והבקשות. תפקידו הוא לבנות את  האתר בהתאם לצרכים אלו. הרצון הוא לבנות אתר ידידותי למשתמש אשר יגרום לגולשים להיכנס אליו ולשהות בו זמן רב ככל האפשר. בעידן שבו גולשים רבים עוברים במהירות מאתר לאתר אין  הדבר פשוט. עיצוב האתר חשוב ויש לכלול בו תמונות ומלל בצורה הרמונית. יש צורך להשתמש בצבעים נכונים לבחור את גודל האותיות הנכון. למצוא איזון בין הדפים השונים ולהנגיש את המידע בצורה טובה.

השלב הטכני של בניית  אתרים לעסקים חשוב מאד. כאן יש צורך בחשיבה על הגולשים ועל נוחיות גלישה מרבית. יש צורך להתאימו לגלישה מאמצעים שונים דוגמת מחשב, טאבלטים, אייפונים וכדומה. להתאים את  האתר לדפדפני אינטרנט שונים, לרזולוציות מסך שונות ועוד. יש לנצל עד תום את תשתיות הטכנולוגיה הקיימות בשוק. ככל שתהיה חפיפה מושלמת יותר בין צרכי האתר ומטרותיו לבין פונקציות  הגלישה, כן ייהנו הגולשים להיכנס אליו ולשהות בו. COOL PAGE העוסקת בנושא של בניית אתרים לעסקים וקידומם הינה בעלת ניסיון רב בנושא.