בנייה וקידום אתרים

האינטרנט הינו כלי אדיר להעברת  מסרים ותוכן, לפרסום ומכירות. העברת כל התוכן מתבצעת באמצעות אתרים אותם בונים על פי קריטריונים שונים. העניין הוא, שיש גופים ועסקים רבים שמתמודדים אלו מול אלו על אותו נתח שוק ועל תשומת ליבם של הגולשים, ומשום כך, יש צורך לבנותם בצורה אטרקטיבית ולקדמם על מנת שיופיעו במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל. את כל הפעילות הזאת מבצעת COOL PAGE בנייה וקידום אתרים. עסקים, תאגידים, מוסדות, אנשים פרטיים ועוד הרוצים לקדם את ענייניהם השונים דרך האינטרנט חייבים לפעול בדרכים אלו על  מנת לנצל את הרשת ולמקסם את העברת המידע. לכל גוף כזה יש ייחוד משלו וניתן להתאים בצורה טובה את כל המערכת הנבנית מהיסוד לצרכיו.

בנייה וקידום אתרים

 

בניית האתר

 

בניית אתרים היא  השלב הראשון ומבחינים במספר סוגי אתרים. יש אתרים שנועדו להעברת  מידע בלבד ואחרים שנועדו גם למכירת מוצרים. את האתר יש לבנות בשלבים כאשר הראשון בהם הוא בחירת שם דומיין לאתר ורישומו. השם אמור להיות שם המשקף את פעילות הגוף.

ובמידה ומדובר על גוף מצליח הרי שכדאי לאמץ את שמו. השם אמור להיות קליט מאחר והוא אמור לייצג את הגוף מכאן ואילך ולאורך זמן. במסגרת בחירת השם יש צורך לבחור את  הסיומת המתאימה לצרכיו. השלב הבא הוא אפיון האתר. כלומר, איזה מן אתר זה עומד להיות מה הוא עומד להביל ומה מטרותיו. כאן יש צורך להכניס פרמטרים כגון: צרכים ומטרות, חזון, הגדרות קהל היעד, סוג האתר, (פרסומי, מכירתי או אחר), מוצרים ושירותים שיהיו כלולים בו ועוד. בנקודת זמן זאת יש גם לחשוב על מבנה האתר, הסגנון והעיצוב שלו, על לוגו ועל אלמנטים שיכולים לייחד אותו לעומת המתחרים. יש לתכנן הכול על  מנת לעמוד בתקציב הקיים לבניית הקיים האתר ותחזוקתו השוטפת.

קידום אתרים

קידום  האתר הינו אופרה אחרת. ראשית יש לבחור ביטויים ומילים לקידום  המאפיינים את פעילות האתר ביטויים אלו הם אלו אשר הקלקה עליהם דוחפת את  האתר קדימה. ניתן לעשות קידום בשתי דרכים עיקריות. הראשונה, היא קידום ממומן שמשמעותה תשלום על כל הקלקה על ביטוי כזה, והדרך השנייה הינה קידום אורגני שמתבצע באמצעות כתיבת מאמרים ותוכן. גם כאן הקלקה על  הביטוי המוביל תדחוף את האתר קדימה. לכל שיטה יש יתרונות משלה. במקרים רבים. משלבים את שתי הדרכים יחד לפרקי זמן שונים ובהתאם לצורך. מומלץ לבצע בניית וקידום אתרים באמצעות COOL PAGE בנייה וקידום אתרים שהינה בעלת ידע וניסיון מצטבר בתחום.

לחברות שעוסקות גם בבניית אתרים וגם בקידום אתרים יש יתרון מובהק על פני אחרים, במקרה שעוד אין לכם אתר אינטרנט חשוב שהאתר החדש שלכם יתאים למובייל ולקידום כבר מההתחלה, זה יקל על הקידום ואף יכול להוזיל עלויות. במקרה ותבחרו בחברה שתבנה לכם אתר תדאגו לבקש שהאתר יתאים לקידום מבחינת המבנה, הקוד והתוכן ושייבנה ע"פ כל הדרישות של מנועי החיפוש.