קידום אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים נעשית לטובת מטרה עיקרית אחת והיא פרסום העסק ותכניו. פועל יוצא של הנגשת העסק לכמות רבה של גולשים היא התעניינות גוברת  בפעילותו, במוצריו ושירותיו. כל אלו, יחד עם פעולות פרסום ושיווק אחרות שנעשות במסגרות אחרת זולת האינטרנט נועדו 

להגדלת מכירות ורווחים. האינטרנט נחשב לכלי  השיווק והפרסום המוצלח ביותר הקיים, ובאמצעותו ניתן גם לבצע מכירות רבות מאוד. קידום אתרים לעסקים הוא הכרחי, שכן, אין זה מספיק שהאתר יהיה ברשת. הוא חייב להיות מקודם כל העת ולהגיע לעמודים  הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. התחרות באינטרנט גדולה וכל עסק רוצה לבלוט על מתחריו.

 

גולש שמחפש מידע או רוצה לבצע רכישות, לרוב, יעדיף לבחור בעסק שממוקם גבוה יותר מהאחרים. העסק נראה לו אמין יותר, קל יותר להגיע אליו ואם  הוא יהיה אטרקטיבי וידידותי למשתמש הוא גם יישאר בו זמן רב יותר לצורך עיון, קריאה ורכישה. צריך לזכור, כי האינטרנט מגיע לעיני גולשים בכל העולם כך. שההשקעה בנושא של קידום אתרים לעסקים יכולה לתרום רבות לעסקים בינלאומיים. קידום אתרים לעסקים נעשה בשתי דרכים עיקריות: קידום ממומן וקידום אורגני. יש שוני בין שתי הדרכים וכל אחת מביאה יתרונות אחרים. יש גם דבר מהותי משותף לשתיהן. הקידום נעשה על ידי הקלקה על ביטויי ומילות מפתח שנבחרו על ידי בעלי העסק בשיתוף עם מומחים לקידום. בחירת צורת הקידום נעשית על פי אלמנטים שונים, ולעיתים, משלבים את שתי הדרכים יחד.

בקידום  ממומן התשלום מתבצע על פי כל הקלקה על  מילת המפתח הנבחרת. ככל שתהיינה הקלקות רבות יותר, כן ישלם  העסק כסף רב יותר. קידום אתרים לעסקים כזה נחשב למהיר, יחסית, אבל עלותו גבוהה מאוד. קידום אורגני  נעשה באמצעות כתיבת תוכן. בתוך המאמרים שוזרים מילות מפתח שטבועות כחלק אינטגרלי במשפט. כך, התוכן קריא ונעים  מאוד לגולש ובמקביל איכותי ומתאים מאוד למנועי החיפוש של גוגל. בדרך זאת מושגות שתי משימות חשובות גם יחד. גרימת עניין לקוראים ומשיכת תשומת הלב של מנועי החיפוש של גוגל המחפשים תוכן איכותי בעל ערך מוסף. תוכן טוב מייחד גם את  האתר ומבליט אותו על מתחריו. הוא משדר מכובדות ואמינות, ורבים יעדיפו שירות מהאתר הזה מאשר של מתחריו. התוכן אמור להיות ממוקד ותמציתי מבלי להכביד על הקוראים, ובנוסף, יש צורך להתאימו לאופי האתר. קידום אורגני איטי יותר ביחס לממומן. COOL PAGE מבצעת קידום אתרים לעסקים שנבנו על ידה או אתרים קיימים אחרים.