קידום אתרים אורגני

לאחר שבונים אתר טוב ומקצועי יש צורך לקדם אותו באינטרנט. יש שתי דרכים עיקריות לעשות זאת ואחת החשובה והיעילה בהם היא באמצעות קידום אתרים אורגני. הדרך  המקבילה או הנוספת היא באמצעות פרסום ממומן בגוגל. לכל שיטת קידום כזאת יש יתרונות אחרים שהיא מביאה איתה. במקרים רבים, משלבים את שתי השיטות יחד לתקופות קצובות או ארוכות על  מנת להשיג אפקט מקסימאלי. כמובן, שקיימות עלויות כספיות בכל שיטה והבחירה על הדרך נעשית, בין היתר, על ידי גודל התקציב של בעלי האתר. COOL PAGE מבצעת בין היתר קידוםקידום אתרים אתרים אורגני.

ככלל, קידום אתרים אורגני, ולמעשה גם ממומן, נעשים על ידי הקלקה על ביטויי או מילות מפתח שנבחרים על  ידי בעל האתר. בחירת המילים נעשית לאחר מחקר מילות מפתח שנעשה בשיתוף של בעלי האתר והמומחים לקידום. מילים אלו אמורות לאפיין בצורה ברורה את אופי פעילות האתר. למשל: עסק שעוסק בהובלת תכולת דירות יבחר ביטוי דוגמת: "פינוי דירות", "אינסטלטור בראשון לציון" וכדומה. את  המילים ניתן לשזור בתוך המאמרים באתר עצמו או באתרים אחרים הקשורים אליו. כל הקלקה תדחוף את האתר למעלה עד שיגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. בקידום ממומן משלמים עבור כל הקלקה, ולכן, הקידום הוא מהיר ונעשה בעלות גבוהה, יחסית. לעומת זאת, עלות כתיבת תוכן ופרסומו זולה בהרבה אבל הקידום איטי יותר.

מנועי החיפוש של גוגל יודעים לזהות את הביטויים במאמרים אבל מזהים גם כתיבת תוכן איכותית. משום כך, כותבי תוכן חייבים למצוא את  הסגנון האיכותי ביותר מתוך מטרה לייחד את הנושא עליו הם כותבים. כל זה נועד לגרום לקוראי המאמרים עניין מרבי. הדבר אומר, בחירת מילים וביטויים נכונים ומעניינים, כתיבה מסודרת ועניינית, סגנון כתיבה ייחודי ועוד. יש לבחור בכמות מילים מתאימה, כזאת שתיטיב לתאר את  הנושא אבל לא תכביד על הקוראים. יש מאמרים שנועדו להעביר הסברים ומידע, ויש אחרים, שמשלבים גם מסרים שיווקיים והנעה לפעולה. קידום אתרים אורגני יעיל הוא תוצאה של כתיבה כזאת.

מומחים לניהול קידום אתרים אורגני בוחרים דרכי כתיבה שונות. יש שיעדיפו כמות אגרסיבית של מילים, אחרים ירצו כמות מעטה יותר אבל יעמידו כתנאי את  הטמעת הביטוי והמילה בצורה חלקה בתוך המשפט. כך שהביטוי ייראה טבעי ויהווה חלק אינטגרלי בו. הם יבחרו את כמות המאמרים הנדרשת, פיזורם באתר ובאתרים אחרים, גיוון  הנושאים ועוד. הצלחת אתר והבאתו למקומות הראשונים בסיווג שלו באינטרנט תלויים רבות באופן בו מתבצע קידום אתרים אורגני.